Vemte své oči do tmy, aneb večerní procházka pro zdravé oči

🔹Procházka ve tmě posiluje naše oči
🔹Rozvíjí naše noční a periferní vidění
🔹Umožňuje regeneraci sítnice a zrakového nervu
🔹Dává možnost učit se v bezpečném prostředí a doprovodu dalších lidí pohybu potmě v neznámém terénu
🔹Možnost „podívat se“ na svůj strach ze tmy
🔹A také vyzkoušet si, co by Vás možná ani nenapadlo 🙂

 

Jednou z funkcí našeho zraku, kterou si ale většina z nás v tzv. „civilizovaném světě“ odvykla používat, je noční vidění. Narozdíl od časů našich předků naše domácnosti i ulice osvětlují umělá světla. Poskytují nám možnost prodloužení denních aktivit v zimním období, kdy slunce zapadá dříve a také zvyšují bezpečnost při večerním pohybu na ulicích. Naše oči sice již umělému osvětlení přivykly, ale přirozené a zdravé to pro ně není. Jsou jím přetížené. A nejen jím…
Při této procházce své oči posílíme a dopřejeme tolik potřebnou relaxaci naší přetížené sítnici a zrakovému nervu. DOPORUČUJI pro všechny, kteří si chtějí zachovat zdravý zrak.

 

Procházka je lehce fyzicky náročná, je potřeba mít kvalitní obutí, pro jistotu pláštěnku ( deštník není vhodný ). Kdo cítí potŕebu, může si přibalit baterku :-).

 

Koná se: Vzhledem k tomu, že se den rychle prodlužuje, noční procházky přerušuji do podzimu. Pro relaxaci Vašich očí ve tmě můžete do té doby využít MEDITACI V SOLNÉ JESKYNI, kterou mám nyní nově v nabídce. 

 

Spojení: bus 188, 101 – zastávka Pod Vinicí
tram 11,14 zastávka Spořilov ( konečná zastávka )
bus 118,135,136, 138, 170, 213 zastávka Spořilov

 

Objednávejte se na tel: 602 626 366,

popř. na dita@vonavaterapie.cz.