Terapeutická masáž s vonnými oleji

Co Vám v této terapii nabízím:

Nabízím Vám bezpečné prostředí pro Vaše spočinutí.
Nabízím Vám možnost odložit zde svou tíhu a napětí. Možnost odevzdat se do, láskyplnné, něžné péče. Nechat se prostoupit teplem hřejivého oleje a vůní rostlinných esencí, léčivým působením jemných doteků a relaxační hudby, klidem a citem. Citem a vnímavým zájmem o celou Vaší bytost.
Nechat plynout čas a s ním odejít vše, co již ve svém životě nepotřebujete a co s Vámi nesouzní.
Vyladit se sami se sebou, propojit se se svými potřebami a sny. Dát prostor novému, podporujícímu a tvůrčímu.

Poté, co Vás nechám se uvolnit, naladit a sdělit, s čím za mnou přicházíte, intuitivně namíchám směs olejů dle Vašich okamžitých potřeb. Vůně a terapeutické působení této směsi Vás pak bude provázet celou pečující a rozmazlující masáží, která trvá minimálně dvě hodiny.
Olejová směs je položená v kvalitním za studena lisovaném rostlinném oleji v bio kvalitě s vysokým obsahem vitamínů a enzymů, který pečuje o Vaši pokožku svými regeneračními, zvláčňujícími a vyživujícími účinky.

Po masáži dostanete dostatek času nechat celý proces doznít, sdělit, jak se cítíte a co byste případně ještě potřebovali, abyste odcházeli odpočatí, posílení a opět připraveni vplout do proudu Vašeho života.

Budete – li chtít v terapeutické péči o sebe pokračovat i doma, mohu Vám namíchat olej s sebou domů. Buď ve formě olejového parfémku, nebo pleťového, tělového, či koupelového oleje.

 

Společné setkaní obvykle trvá 3 hod. Cena tohoto terapeutického bloku je 2000,- Kč. Za každou další hodinu si účtuji 700,- Kč.