Celotělní aromaterapeutická masáž

 

 

 

Celotělní aromaterapeutická masáž v sobě kombinuje léčivé účinky jemných doteků s působením vonných rostlinných esencí. Tato masáž je nejen celotělní, ale také celostní.
Léčí, harmonizuje, odbourává únavu, napětí, stres, fyzické, energetické, psychické i emocionální bloky. Působí na Vaše smysly, svaly, cévy a vnitřní orgány. Detoxikuje organismus a aktivuje samoozdravné procesy.
Odnese Vás od starostí všedního dne na vlně hluboké relaxace v doprovodu relaxační hudby do krajiny Vaší duše.

Naladěním na klienta intuitivně namíchám směs olejů dle jeho okamžitých potřeb, nebo se po domluvě s ním zaměříme na konkrétní záměr, nebo problém, který ho trápí. Zahalí Vás tapisérie vůní a jemná, vnímavá péče, která dává prostor pro hlubší terapeutickou práci.
Olejová směs je položená v kvalitním za studena lisovaném rostlinném oleji v bio kvalitě s vysokým obsahem vitamínů a enzymů, který pečuje o Vaši pokožku svými regeneračními, zvláčňujícími a vyživujícími účinky.

Budete – li chtít v terapeutické péči o sebe pokračovat i doma, mohu Vám namíchat olej s sebou domů. Buď ve formě olejového parfémku, nebo pleťového, tělového, či koupelového oleje.

 

Na ceně se spolu domluvíme. Doporučená cena je 500,- Kč / hod, masáž obvykle trvá 2 hod.  Skutečná cena se odvíjí od délky trvání masáže a také od Vašich finančních možností. V případě, že budete moji péči potřebovat, a budete zrovna ve finanční tísni, domluvíme se na slevě, nebo i na nějaké protislužbě 😊