Jednodenní kurz pro zlepšení zraku přirozenou cestou

Je vhodný pro všechny, kteří:

🔹si chtějí zachovat zdravé oči
🔹trpí bolestmi očí, únavou, suchostí očí
🔹trápí je různé oční vady
🔹rádi by se vyhnuli nošení brýlí, či by je rádi odložili,
nebo alespoň předešli dalšímu zvyšování dioptrií
🔹zvažují laserovou operaci, ale rádi by ještě vyzkoušeli něco                                    přirozenějšího před tím, než se rozhodnou pro nevratný zákrok
🔹mají problémy s periferním či nočním viděním

Náplní tohoto kurzu je seznámení s funkcemi zrakového systému a s tím, jak se o svůj zrak co nejlépe starat, aby vydržel v dobré kondici až do vysokého věku.

Naučíte se, jak uvolnit napětí v šíji, ramenech, mimických svalech v obličeji, čelistech a očním okolí, což Vám může výrazně pomoci i při problémech s krční páteří, či bolestmi hlavy. Otestujete si ostrost vašeho vidění a zjistíte, zda se díváte na svět skutečně oběma očima. Naučíte se základní principy zlepšování zraku přirozenou cestou, dozvíte se, jak aktivně relaxovat, zajistit svým očím správný metabolismus a stimulovat je, aby je zase začalo „bavit“ dívat se na svět.
Naučíte se plně využívat celý zrakový systém. Dopřejete odpočinku přetěžovanému centrálnímu vidění a procvičíte si periferii.

Náš přirozený stav je být zdravý. Nemoci nám ukazuji, že jsme se někde odpojili sami od sebe. Cesta zlepšování zraku přiroznou cestou je cestou návratu sama k sobě. Tím, že přeberete zodpovědnost za své zdraví do svých rukou, nastoupíte cestu sama k sobě, ke své životní síle, k vědomému bytí.
Nyní máte možnost nejen navnimat si své oči a tělo, ale také nahlédnout na to, jak Vaše mysl, životní návyky a způsob života ovlivňují zdraví Vašich očí

 

Objednávejte se na tel: 602 626 366,
popř. na dita@vonavaterapie.cz