Speciální ošetření pro relaxaci očí, uvolnění mimických svalů očního okolí a obličeje, šíjových a trapézových svalů

Toto ošetření slouží k hlubokému uvolnění a prokrvení oblasti očí, obličeje, šíje a ramen, tolik potřebnému k vyživení celého zrakového systému a jeho očištění od škodlivých odpadních látek.
Doporučuji ho každému, kdo chce začít pracovat na ozdravění svého zraku.
Má-li být cvičení opravdu účinné, musíme vždy začít uvolněním a zbavením se stereotypů a také zlozvyků, kterými jsme se naučili „pomáhat“ svým očím k zaostřování. Přirozené a zdravé dívání se vychází z uvolněného stavu. Toho můžeme dosáhnout dýcháním, vizualizací, uvolňovacími cviky a masážemi.

Nabízím Vám proto uvolňující masáž šíje, ramen, hrudníku, krku, obličeje a očního okolí, se speciálními oleji vybranými pro ještě větší uvolnění a aktivaci zrakového systému. Napomáhá také k zmírnění či odstranění problémů s krční páteří, bolestí hlavy a migréně. V těchto případech lze upravit masážní směs dle konkrétních potřeb klienta. Hlavně pro ženy může být bonusem zjemnění pleti a vyhlazení vrásek.
Můžete si také odnést domů olejovou směs, kterou si budete moci doma provádět pravidelnou masáž pro uvolnění a podporu celého ozdravného procesu.

Vaše oči péči ocení, budou Vás mít rády a přízeň Vám oplatí😊

 

Cena: 600,- Kč / hod