Voňavé masáže

Terapeutická masáž s vonnými oleji

Co Vám v této terapii nabízím:

Nabízím Vám bezpečné prostředí pro Vaše spočinutí.
Nabízím Vám možnost odložit zde svou tíhu a napětí. Možnost odevzdat se do, láskyplnné, něžné péče. Nechat se prostoupit teplem hřejivého oleje a vůní rostlinných esencí, léčivým působením jemných doteků a relaxační hudby, klidem a citem. Citem a vnímavým zájmem o celou Vaší bytost.
Nechat plynout čas a s ním odejít vše, co již ve svém životě nepotřebujete a co s Vámi nesouzní.
Vyladit se sami se sebou, propojit se se svými potřebami a sny. Dát prostor novému, podporujícímu a tvůrčímu.

Poté, co Vás nechám se uvolnit, naladit a sdělit, s čím za mnou přicházíte, intuitivně namíchám směs olejů dle Vašich okamžitých potřeb. Vůně a terapeutické působení této směsi Vás pak bude provázet celou pečující a rozmazlující masáží, která trvá minimálně dvě hodiny.
Olejová směs je položená v kvalitním za studena lisovaném rostlinném oleji v bio kvalitě s vysokým obsahem vitamínů a enzymů, který pečuje o Vaši pokožku svými regeneračními, zvláčňujícími a vyživujícími účinky.

Po masáži dostanete dostatek času nechat celý proces doznít, sdělit, jak se cítíte a co byste případně ještě potřebovali, abyste odcházeli s pocitem, že jste odpočatí a posílení opět připraveni vplout do proudu Vašeho života.

Budete – li chtít v terapeutické péči o sebe pokračovat i doma, mohu Vám namíchat olej s sebou domů. Buď ve formě olejového parfémku, nebo pleťového, tělového, či koupelového oleje.

Společné setkaní obvykle trvá až 3 hod.

Cena tohoto terapeutického bloku je 2000,- Kč. Za každou další hodinu si účtuji 700,- Kč

Speciální masáž pro relaxaci očí

Toto ošetření slouží k hlubokému uvolnění a prokrvení oblasti očí, obličeje, šíje a ramen, tolik potřebnému k vyživení celého zrakového systému a jeho očištění od škodlivých odpadních látek.

Doporučuji ho každému, kdo chce začít pracovat na ozdravění svého zraku.
Má-li být cvičení opravdu účinné, musíme vždy začít uvolněním a zbavením se stereotypů a také zlozvyků, kterými jsme se naučili „pomáhat“ svým očím k zaostřování. Přirozené a zdravé dívání se vychází z uvolněného stavu. Toho můžeme dosáhnout dýcháním, vizualizací, uvolňovacími cviky a masážemi.
Nabízím Vám proto uvolňující masáž šíje, ramen, hrudníku, krku, obličeje a očního okolí, se speciálními oleji vybranými pro ještě větší uvolnění a aktivaci zrakového systému. Napomáhá také k zmírnění či odstranění problémů s krční páteří, bolestí hlavy a migréně. V těchto případech lze upravit masážní směs dle konkrétních potřeb klienta. Hlavně pro ženy může být bonusem zjemnění pleti a vyhlazení vrásek.

Můžete si také odnést domů olejovou směs, kterou si budete moci doma provádět pravidelnou masáž pro uvolnění a podporu celého ozdravného procesu.

Vaše oči péči ocení a mnohonásobně Vám ji oplatí.

Ošetření trvá obvykle 60 minut.

Cena: 700,- Kč/hod