Voňavé masáže

Jsou voňavé díky éterickým olejům. Pro každého intuitivně namíchám olejovou směs dle jeho okamžitých potřeb. Oleje účinkují skrze kůži a působí také na limbický systém. To je nejrychlejši cesta, jakou se informace dostane do mozku a tedy i do celého našeho systému.

Masáže uvolňují tělo, vylaďují mysl, odstraňují blokády na úrovni fyzické i energetické. Rozproudí krev, lymfu, látkovou výměnu.Vše se uvolní a dá do pohybu. Aktivují se sebeozdravné procesy. Čím hlubší je relaxace, tím větší je účinek.

Sama za sebe dávám přednost celotělním masážím. A vím, proč to dělám. Abychom se mohli úplně uvolnit, je třeba se nejdříve dostatečně pověnovat zádům, které oporou celého těla a nesou největší zátěž. Ze své vlastní zkušenosti vím, že potom teprve nastává to pravé uvolnění, když opravdu všechno pustím a hluboce relaxuji. Tam začíná léčení .A vnímám to tak i u svých klientů. Když ke mně přijdou poprvé, tak se jim zdá doba masáže dvě až dvě a půl hodiny dlouhá. Po masáži se ale ptají: „To už je opravdu konec?“ Napříště už se délce masáže nediví, vítají ji.

Možná si ale budete chtít nejdřív vyzkoušet kratší formu, aby jste si vyzkoušeli jestli Vám bude příjemný můj způsob práce. Můj dotek, přístup k Vám či olejová masáž. Nebo máte málo času, ale rádi byste přišli alespoň na chvíli. Proto Vám nabízím

Jako podporu pro Vaši snahu zlepšit si svůj zrak vlastními silami a pro relaxaci nervového systému jsem pro Vás připravila

Věřím, že si z mé nabídky vyberete tu nejlepší masáž pro Vás a že si jí opravdu užijete 😊