Zlepšování zraku přirozenou cestou – individuální konzultace

Idividuální konzultace dávají prostor zaměřit se přímo na Váš konkrétní problém a potřeby. Oproti kurzům nebo procházkám je více času na vysvětlení a procvičení každého cviku. Vytvořím cvičební program „ušitý na míru“ přímo pro Vás. Konzultace probíhají v dvouhodinových blocích.

🔹Na prvním setkání si popovídáme o tom, co Vás trápí, co o správném fungování zrakového systému víte či nevíte, a také jak vypadá Váš denní a týdenní režim, abych podle toho mohla vytvořit Váš cvičební plán. Každý má jiné časové možnosti. Někdo si může cvičení rozložit do více denních bloků, někdo preferuje jeden delší, někdo se potřebuje naučit co nejvíc cvičení, které může sloučit s jinou aktivitou – třeba cestováním v MHD 😊. Naučíte se základní cvičení na relaxaci očí a uvolňování očních svalů.

🔹Na druhém setkání dostanete svůj cvičební plán a naučíte se postupně jednotlivé cviky. Ukážu Vám také různé cvičební pomůcky.

🔹Na třetím setkání si pak probereme, jak Vám cvičební plán vyhovuje, co Vám jde, co Vám nejde, co byste potřebovali změnit či doplnit.

Doporučuji absolvovat všechny tyto tři základní bloky v plném rozsahu dvou hodin, v časovém odstupu přibližně jeden měsíc. Pokud budete chtít v osobních konzultacích pokračovat, je už na Vás, za jak dlouhou dobu budete chtít přijít a jak dlouhou konzultaci si budete přát. Můžu pro Vás připravit i individuální procházku se cvičením, buď v okolí hamerského rybníka v Praze – Záběhlicích, kde procházky obvykle dělám, nebo i na jiném místě v Praze, na kterém se spolu domluvíme.

 

Cena 600,- Kč / hod

 

V případě předplacení celého základního konzultačního bloku 3 x 2 hodiny, cena za celý blok 3000,- Kč. O tom, zda si zaplatíte celý blok, nebo jednorázovou konzultaci, se můžete rozhodnout až na konci prvního setkání.

 

 

Osobní konzultace probíhají v Praze a v Jičíně.