Zlepšování zraku přirozenou cestou – individuální konzultace

PROČ individuální konzultace?

🔹Protože každý člověk je jiný.
🔹Protože žádní dva lidé, nemají stejný osobní příběh.
🔹Protože každý má jiný životní styl, jiný způsob myšlení.
🔹Protože každý člověk potřebuje jiný přístup.

Protože cesta zlepšování zraku je cestou sama k sobě.

 

Idividuální konzultace dávají prostor zaměřit se přímo na Váš konkrétní problém a potřeby. Oproti kurzům nebo procházkám je více času na vysvětlení a procvičení každého cviku. Vytvořím cvičební program „ušitý na míru“ přímo pro Vás. Doporučuji absolvovat tři základní  bloky, každý v rozsahu dvou hodin, v časovém odstupu přibližně jeden měsíc.

🔹Na prvním setkání si popovídáme o tom, co Vás trápí, co o správném fungování zrakového systému víte či nevíte, a také jak vypadá Váš denní a týdenní režim, abych podle toho mohla vytvořit Váš cvičební plán. Každý má jiné časové možnosti. Někdo si může cvičení rozložit do více denních bloků, někdo preferuje jeden delší, někdo se potřebuje naučit co nejvíc cvičení, které může sloučit s jinou aktivitou – třeba cestováním v MHD 😊. Naučíte se základní cvičení na relaxaci očí a uvolňování očních svalů.

🔹Na druhém setkání dostanete svůj cvičební plán a naučíte se postupně jednotlivé cviky. Ukážu Vám také různé cvičební pomůcky.

🔹Na třetím setkání si pak probereme, jak Vám cvičební plán vyhovuje, co Vám jde, co Vám nejde, co byste potřebovali změnit či doplnit.

Pokud budete chtít v osobních konzultacích pokračovat, je už na Vás, za jak dlouhou dobu budete chtít přijít a jak dlouhou konzultaci si budete přát. Můžu pro Vás připravit i individuální procházku se cvičením, buď v okolí hamerského rybníka v Praze – Záběhlicích, kde procházky obvykle dělám, nebo i na jiném místě v Praze, na kterém se spolu domluvíme.

 

Cena: 600,- Kč / hod

 

🔹 Osobní konzultace probíhají v Praze a v Jičíně.